Philip Morris v Česku představil elektronickou cigaretu IQOS VEEV

Obsah náplní pro IQOS VEEV nelze upravovat, což zabraňuje manipulaci s e-kapalinou a zaručuje tak jejich bezpečnost. IQOS VEEV se plně dobije za 30 minut a každá jeho 1,5ml náplň vydrží v průměru déle než 2 dny. Doporučená maloobchodní cena zařízení je 599 Kč, doporučená maloobchodní cena náplní do něj je 169 Kč (balení obsahuje 2 náplně).

IQOS VEEV Brilliant Gold

IQOS VEEV byl navržen tak, aby uživateli dokonale padnul do ruky. Uživatelé mají navíc k dispozici mobilní aplikaci, která jim umožní přizpůsobit si nastavení jejich zařízení dle svých potřeb. Pomocí aplikace si mohou nastavit například velikost oblaku aerosolu, které zařízení produkuje, vybrat druh vibrací při užívání nebo přístroj uzamknout před neoprávněným užitím.

V současnosti užívá systém zahřívaného tabáku IQOS na celém světě odhadem 16,4 milionu dospělých uživatelů, z nichž téměř 12 milionů již cigarety přestalo kouřit úplně. Ambicí Philip Morris International je, aby do roku 2025 přešlo na bezdýmné alternativy alespoň 40 milionů dospělých kuřáků jejich značek cigaret, kteří by jinak pokračovali v kouření.

2 komentáře u „Philip Morris v Česku představil elektronickou cigaretu IQOS VEEV“

  1. Prosím koupit IQOS VEEV
    Modré barvy – 1 ks

    Děkuji
    Pravdova

  2. Dobrý den, napište mi na Vás prosím telefon, zavolám Vám a domluvíme se.
    Komentář s Vaším telefonem nebude zveřejněn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..