MENU:


Clinomyn Smokers - zubní pasta nejen pro kuřáky

Kouříte nebo se potýkáte se skvrnami na zubech?

Právě vám je určena zubní pasta Clinomyn Smokers s extra čistícím efektem. Díky vysokému podílu fluoridu zpevňuje zubní sklovinu a pomáhá předcházet zubnímu kazu. Navíc obsahuje výtažky z čerstvé máty, které dodají potřebnou svěžest.
Clinomyn Smokers Clinomyn Smokers obnovuje přirozenou barvu zubů
* Obsahuje fluorid
* Osvěžuje dech
* Pro každodenní použití

Clinomyn pro kuřáky byla speciálně vyvinuta pro odstranění skvrn od nikotinu a tabáku, skvrn od čaje, kávy, červeného vína a jídla. Clinomyn unikátní čistící systém obsahuje Polynam, který čistí velmi důkladně vaše zuby. Obsažený Fluorid zuby posiluje a napomáhá prevenci proti zubnímu kazu a intenzivní ledová chuť máty osvěžuje dech. Clinomyn pro kuřáky obnoví váš zářivý úsměv.

Britská stomatologická komora potvrzuje, že Clinomyn je užitečný prostředek v péči o zuby.

Clinomyn Sensitive Smokers

Již druhý typ zubní pasty pro kuřáky značky Clinomyn. První a po dlouhou dobu jedinou značkovou pastou pro kuřáky byl Clinomyn Smokers, který si díky vysoce čistícímu efektu rychle získal své příznivce.

Clinomyn Sensitive Smokers

Hloubkově čistící pasta Clinomyn Sensitive Smokers je jediná zubní pasta na českém trhu určená pro všechny kuřáky, kteří mají problém s citlivými zuby. Unikátní hloubkově čistící složka Polynam šetrně, ale přitom dokonale odstraňuje skvrny od nikotinu, vína, kávy, apod., a obnovuje přirozenou barvu zubů, přičemž je zároveň maximálně šetrná k zubní sklovině a dásním. Díky minimálnímu množství abrazivních (obrušujících) částic mohou pastu používat denně po jakkoli dlouhou dobu nejen kuřáci, ale všichni dospělí, kteří se chtějí jednoduše, rychle a bez drahých profesionálních zásahů zbavit nepěkného zabarvení a skvrn. Původem britská receptura obsahuje vysoký podíl fluoridu, který zpevňuje sklovinu a výtažky z čerstvé máty. Díky tomu pomáhá Clinomyn předcházet zubnímu kazu a udržuje v ústech dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti. Díky hloubkově čistícímu efektu, jemnosti a příjemné chuti zůstává Clinomyn oblíbenou pastou i u odnaučených kuřáků.